Trzy ebooki ratujące życie pewnej mamy

Cześć, nazywam się Jakub 'unknow' Mrugalski i chciałbym się z Tobą podzielić trzema napisanymi przeze mnie ebookami.

 

Pierwszy z nich to poradnik na temat tego, jak zaoszczędzić sporo pieniędzy podczas zakupów w sklepie GearBest. Sztuczki obniżające cenę produktów, wyjaśnienia spraw związanych z cłem i VATem itp.

 

Drugi to archiwum mojego projektu unknowNews z lat 2015-2017. Wszystkie linki (a jest ich ponad 2200 sztuk!) zebrane w jednym pliku PDF.

 

Trzeci to także archiwum unknowNews, ale tegoroczne. Wszystkie wydania od stycznia do końca lipca 2018. Zebrane w wygodnej do czytania formie.

 

Ebooki nie są darmowe, ale 100% zysków z jego sprzedaży trafia dla pewnej potrzebującej osoby - dla Marzeny Sosnowskiej, u której zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. Zbiera ona pieniądze na leczenie w ramach platformy Siepomaga.

 

Historię choroby Marzeny poznasz gdy przekierujemy Cię na portal zbierający datki na jej leczenie.

 

Aby pobrać którykolwiek z poradników, musisz wpłącić kwotę nie mniejszą niż jego wartość (podana poniżej). 

 

Wpłacając np. 10zł, zgarniasz wszystkie pliki, których ceny są mniejsze lub równe tej kwocie (czyli poradnik GearBest + Archiwum unknowNews do 2017, ale trzeciego ebooka już nie otrzymasz). Sam zdecyduj, który próg wpłaty jest dla Ciebie atrakcyjny. Progi masz wymienione na dole strony.

 

Pamiętaj, że podana cena to cena MINIMALNA. To jest zbiórka charytatywna - fajnie będzie jak wpłacisz więcej.

 

Chcesz pomóc? to kliknij ŻÓŁTY PRZYCISK "Przejdź do Siepomaga".

 

Wpłacając pieniadze, napisz proszę jakiś sympatyczny, krzepiący komentarz Marzenie (nie jest to obowiązkowe). Możesz dokonać wpłaty jako anonimowy darczyńca i nawet możesz ukryć kwotę darowizny. Nasz system i tak rozpozna kim jesteś i wyda Ci nagrodę.

 

P.S. Po dokonaniu wpłaty szukaj przycisku (duży obrazek) z tekstem "Wróć na ZADATKI.PL". Pojawi się on w serwisie Siepomaga.pl

 

 

Twórcy portalu ZADATKI.PL nie czerpią żadnych korzyści z tej akcji. Pełna kwota darowizny przekazywana jest dla Siepomaga.pl

Upominki - progi wsparcia


7 zł - Poradnik GearBest (PDF)

18-stronnicowy poradnik na temat zakupów na GearBest. Jak zbijać ceny produktów, skąd brać kody promocyjne, jak poradzić sobie z VATem i cłem, o co chodzi w różnych rodzajach przesyłek, jak płacić za zakupy, aby było nie tylko tanio, ale i bezpiecznie. Tego i wielu innych dowiesz się z ebooka.


9 zł - Archiwum unknowNews do grudnia 2017

Archiwum zestawień #unknowNews z lat 2015 - 2017 (do grudnia). Łącznie ponad 2200 linków. Ogromna porcja treści dla ludzi z branży IT. Zdecydowanie warto przeglądnąć.


15 zł - Archiwum unknowNews na rok 2018 (styczeń-lipiec)

Zbiór wszystkich linków udostępnionych w ramach projektu unknowNews w tym roku (od stycznia do końca lipca). Łącznie 55 stron linków zebranych w jeden dokument.